Broneerimise üldtingimused

 1. Tellimistingimused
  1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.spavarska.ee (edaspidi Värska sanatooriumi broneerimise keskkond) omaniku Värska Sanatoorium AS vahel Värska sanatooriumi broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
  1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Värska sanatooriumi broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tellimus sooritatud.
 2. Hinnainfo
  2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
  2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  2.3. Ülejäänud broneeringu makumuse saab tasuda saabumisel. Hotellis saab maksta: VISA, MasterCard, EuroCard ja Eesti pankade maksekaartidega.
 3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele
  3.1. Kliendi poolt Värska sanatooriumi broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda ettemaks 20% broneeringu üldsummast. Soovi korral saab tasuda ka teenuse täissumma.Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
  3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel. Ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:
  Eesti – Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank ja Citadele
  Läti – Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  Leedu – Swedbank, SEB, Luminor, Šiauliu Bankas, Medicinos Bankas ja Citadele
  Soome – Nordea ja OP Corporate Bank
  Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.
 4. Tellimine ja tellimuse kinnitus
  4.1.Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi oma nimi, riik, aadress, telefoninumber ja e-mail. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.
 5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine
  5.1. Majutuse ja/või pakettide ostu puhul kehtivad broneeringu annulleerimise tingimused. Broneeringu tühistamisel on hotellil õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  5.2. Majutuse ja/ või majutuse paketi  kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele.
  5.3. Tellimuse muutmiseks või tühistamiseks võtke palun ühendust telefonil +372 7993901 või e-maili teel info@spavarska.ee
 6.  Konfidentsiaalsus
  6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Värska Sanatoorium AS ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.
 7. Hotelli kohustused külalise ees ja lisainfo hotelli kohta
  7.1. Kui olete saanud toa või voodikoha tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotell ei saa teile võimaldada tellitud tuba või voodikohta, on hotellil kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hotellis.
  7.2. Meie hotelli toad on mõeldud mittesuitsetajatele. Suitsetamine on keelatud ka rõdudel ja välisukse ees. Kui hotelli külaline rikub suitsetamiskeelu korda, siis hotellil on õigus nõuda kliendipoolset kulude hüvitamist.
  7.4. Lemmikloomad meie hotellides ei ole lubatud

7.5. Parkimine on tasuta.

 1. Muu
  8.1 Kliendi ja Värska sanatooriumi vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed
Värska Sanatoorium AS
Reg.nr: 10243330
KMKR: EE100000298
Aadress: Väike-Rõsna küla, 64034, Setomaa vald, Võru maakond
Panga nimi: Swedbank
IBAN kood: EE092200001120155546
SWIFT kood: HABAEE2X
Telefon: +372 799 3901
E-mail: info@spavarska.ee
Kodulehekülg: www.spavarska.ee

Kuurortravi
Kuurortravi
Lõõgastus
Lõõgastus
Majutus
Majutus